Cel Krajowego Węzła Identyfikacji Elektronicznej

Krajowy Węzeł Identyfikacji Elektronicznej, jak sama nazwa wskazuje to system identyfikacji elektronicznej. Ma on na celu sprawniejsze załatwianie spraw urzędowych, bez wychodzenia z domu! Strona rządowa login.gov.pl jest zintegrowana z wieloma metodami uwierzytelniania, z którymi można zapoznać się na oficjalnej stronie Ministerstwa Cyfryzacji.

Cel Krajowego Węzła Identyfikacji Elektronicznej to głównie uproszczenie i upowszechnienie korzystania z usług elektronicznych. Krajowy Węzeł ma się stać głównym narzędziem do uwierzytelniania krajowych usług. Dzięki takiemu rozwiązaniu Polki i Polacy mogą korzystać z jednego loginu i hasła do wszystkich portali urzędowych, co za tym idzie Internetowo będzie można składać wnioski, wypełniać pisma czy aktualizować informacje.

Liczba dostawców usług wciąż rośnie, a cel Krajowego Węzła Identyfikacji Elektronicznej codziennie się spełnia, gdyż zachęca rzeszę osób do tego znacznie wygodniejszego rozwiązania.

open

KRAJOWY WĘZEŁ TOŻSAMOŚCI

Oferujemy sprzedaż oraz aktywację zestawów certyfikatów do Krajowego Węzła Tożsamości. Oferta skierowana jest do instytucji posiadających platformy e-usług.