Centrala Ewidencyjna Emisyjności Budynków ma za zadanie zebrać niezbędne dane dotyczące źródeł ciepła oraz spalania paliw w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych. Każda osoba, która posiada budynek, w którym znajduje się źródło ciepła lub spalania paliw do 1 MW ma obowiązek zgłosić to do CEEB.

Co znajdziesz w artykule?
1. Jak dokonać zgłoszenia do CEEB?
2. Nasza oferta odnośnie wniosków do CEEB

Jak dokonać zgłoszenia do CEEB?

Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić odpowiednią deklarację. Następnie wysłać ją do CEEB. Natomiast w złożeniu do Centrala Ewidencyjna Emisyjności Budynków e-podpis może okazać się niezbędny. Deklarację można złożyć nie wychodząc z domu, jednak musi ona opatrzona być elektronicznym podpisem.

Nasza oferta odnośnie wniosków do CEEB

Dlatego wychodzimy Państwu naprzeciw i oferujemy kompleksową usługę założenia kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Taki e-podpis może być wykorzystany do wielu innych czynności. Dzięki niemu wiele spraw urzędowych można załatwić z każdego miejsca na świecie. Kwalifikowany podpis elektroniczny umożliwia podpisywanie dokumentów zdalnie, podpisywanie faktur, uwierzytelnianie transakcji w banku i wiele innych.

czym jest crbr

Jeżeli są Państwo zainteresowani założeniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego, zapraszamy do kontaktu.

Bez wątpienia tak. E-podpis może być wykorzystany do wielu czynności m.in. przy jego pomocy wiele spraw urzędowych można załatwić z każdego miejsca na świecie. Kwalifikowany podpis elektroniczny umożliwia również podpisywanie dokumentów zdalnie, podpisywanie faktur, uwierzytelnianie transakcji w banku i wiele innych.