Krajowy Węzeł Tożsamości to system, którego celem jest uproszczenie korzystania z elektronicznych usług w naszym kraju. Co to może oznaczać?

Oznacza to, że dzięki Krajowemu Węzłowi Tożsamości mamy możliwość za pomocą jednego uniwersalnego zestawu haseł logować się do ciągle rozwijającej się liście usług cyfrowych w Polsce.

Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość za pomocą e-podpisu załatwiać sprawy urzędowe, zakładać firmy, podpisywać dokumenty. Warto pamiętać, że e-podpis ma dokładnie taką samą wartość prawną jak podpis tradycyjny, przy czym jest znacznie bezpieczniejszy, gdyż jest niemożliwy do podrobienia. Dodatkowo jest to niemal niezbędne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy, który pozwoli na szybkie składanie dokumentów bez ruszania się z fotela. Takie zaoszczędzenie czasu sprzyja znacznemu rozwoju firmy.

Certyfikaty do Krajowego Węzła Tożsamości zapewniają pełną integrację z systemem. Zapraszamy zatem do kontaktu, oferujemy kompleksową pomoc w wyborze i aktywowaniu certyfikatów do Krajowego Węzła Tożsamości.