W Polsce coraz popularniejsze jest wprowadzanie technologii, która ma za zadanie ułatwić działanie wielu dziedzin życia. Jednym z takich ułatwień jest wprowadzenie elektronicznego podpisu. Jest to odpowiednik tradycyjnego podpisu, który jest bezpieczniejszy oraz wygodniejszy. To właśnie on pozwala zaoszczędzić czas, wyeliminować stanie w kolejkach, a dodatkowo dokumenty można podpisywać z każdego miejsca na świecie.

Zdobycie kwalifikowanego podpisu elektronicznego nie jest tylko możliwością dla osób, które posiadają polskie obywatelstwo. Każdy przedsiębiorca, który chce prowadzić firmę na terenie naszego kraju może skorzystać z wyrobienia e-podpisu!

Aby założyć kwalifikowany podpis elektroniczny nie jest potrzebny numer PESEL, w przeciwieństwie do innych podpisów elektronicznych.

E-podpis dla obcokrajowców jest tak samo prosty do założenia, jak dla obywateli Polski. Wystarczy posiadać paszport lub dokument osobisty.

Zapraszamy do kontaktu! Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu założenia i aktywacji kwalifikowanego podpisu elektronicznego dla obcokrajowców! Nie musisz przejmować się formalnościami!