E-podpis dla obcokrajowców

W Polsce coraz popularniejsze jest wprowadzanie technologii, która ma za zadanie ułatwić działanie wielu dziedzin życia. Jednym z takich ułatwień jest wprowadzenie elektronicznego podpisu. Jest to odpowiednik tradycyjnego podpisu, który jest bezpieczniejszy oraz wygodniejszy. To właśnie on pozwala zaoszczędzić czas, wyeliminować stanie w kolejkach, a dodatkowo dokumenty można podpisywać z każdego miejsca na świecie.

Zdobycie kwalifikowanego podpisu elektronicznego nie jest tylko możliwością dla osób, które posiadają polskie obywatelstwo. Każdy przedsiębiorca, który chce prowadzić firmę na terenie naszego kraju może skorzystać z wyrobienia e-podpisu!

Aby założyć kwalifikowany podpis elektroniczny nie jest potrzebny numer PESEL, w przeciwieństwie do innych podpisów elektronicznych.

E-podpis dla obcokrajowców jest tak samo prosty do założenia, jak dla obywateli Polski. Wystarczy posiadać paszport lub dokument osobisty.

Zapraszamy do kontaktu! Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu założenia i aktywacji kwalifikowanego podpisu elektronicznego dla obcokrajowców! Nie musisz przejmować się formalnościami!

open

KRAJOWY WĘZEŁ TOŻSAMOŚCI

Oferujemy sprzedaż oraz aktywację zestawów certyfikatów do Krajowego Węzła Tożsamości. Oferta skierowana jest do instytucji posiadających platformy e-usług.