E-podpis elektroniczny

Połączenie danych oraz innych w formie elektronicznej, które potwierdzają tożsamość danej osoby nazywamy podpisem elektronicznym. Osoba ta składając dokumenty drogą elektroniczną używa właśnie e-podpis elektroniczny. Takie rozwiązanie jest wygodne i stanowi znaczne ułatwienie w codziennych kontaktach m.in. z urzędami czy sądami, a także z kontrahentami oraz pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu. Każdy przedsiębiorca powinien korzystać z tego narzędzia.

Warto zaznaczyć, że wszystkie dokumenty posiadające e-podpis elektroniczny mają taką samą moc prawną, jak te na których złożony jest własnoręczny podpis. Elektroniczny podpis jest połączony bezpośrednio z danymi, których zmiana jest szybko rozpoznawalna.

Oferujemy szeroką pomoc w wyrobieniu podpisu elektronicznego. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania, szczegółowo opowiedzą jak działa e-podpis, doradzą, pomogą w procesie zakupu odpowiednich narzędzi oraz instalacji i aktywacji pakietu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do dyspozycji Klienta!

open

KRAJOWY WĘZEŁ TOŻSAMOŚCI

Oferujemy sprzedaż oraz aktywację zestawów certyfikatów do Krajowego Węzła Tożsamości. Oferta skierowana jest do instytucji posiadających platformy e-usług.