E-podpis paperless

Już od dawna walczymy z zaprzestaniem wykorzystywania papieru, jednak jeszcze nie do końca nam się to udaje. Technologia idzie do przodu, a my jesteśmy bardzo chętni na zastąpienie papierowych książek, czasopism, różnego typu czytnikami. Jest jedna rzecz, z którą najtrudniej jest nam się rozstać. Mianowicie podpis tradycyjny. A przecież już dziś możliwość podpisywania dokumentów na tablecie sprawia, że dokument papierowy przestaje być potrzebny.

W ramach platformy e-podpis paperless dostępna jest technologia Odręcznego Podpisu Elektronicznego, umożliwiająca elektroniczne podpisywanie dokumentów na tablecie lub specjalistycznym padzie do podpisu. W przeciwieństwie do tradycyjnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego obsługa rozwiązania jest bardzo prosta – wystarczy złożyć odręczny podpis za pomocą rysika na ekranie urządzenia, na którym wyświetlany jest dokument.

System e-podpis paperless może funkcjonować na urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony, wyposażonych w aktywną matrycę umożliwiającą rejestrowanie danych biometrycznych podpisu składanego za pomocą rysika.

open

KRAJOWY WĘZEŁ TOŻSAMOŚCI

Oferujemy sprzedaż oraz aktywację zestawów certyfikatów do Krajowego Węzła Tożsamości. Oferta skierowana jest do instytucji posiadających platformy e-usług.