W dzisiejszym artykule pragniemy Państwu zaprezentować szereg informacji odnośnie tego, dlaczego warto wyrobić podpis elektroniczny.

 

Spis treści:
1. Ile kosztuje potwierdzenie tożsamości przy zakupie kwalifikowanego podpisu elektronicznego?
2. Ile kosztuje potwierdzenie tożsamości firmy Certum i gdzie to można wykonać?

 

Ile kosztuje potwierdzenie tożsamości przy zakupie kwalifikowanego podpisu elektronicznego?

To często wyszukiwane zagadnienie w ostatnim czasie. Koszt potwierdzenia tożsamości jest z reguły usługą płatną, w zależności od czasu/trybu realizacji wynosi od 20-50zł. Potwierdzenie tożsamości jest elementem obowiązkowym w związku z wydaniem certyfikatu kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Proces potwierdzania tożsamości trwa krótko, około 15 minut, a dokonać go można w punktach potwierdzania tożsamości wydawcy certyfikatu, które są rozmieszczone na terenie całego kraju.

Zastanawiasz się, ile kosztuje potwierdzenie tożsamości firmy Certum i gdzie to można wykonać?

Zapraszamy do naszego biura! Jako certyfikowany partner dostawcy usług zaufania u nas zakupisz kwalifikowany podpis elektroniczny, potwierdzisz tożsamość oraz dokonasz instalacji i aktywacji e-podpisu, a to wszystko z pomocą i „pod okiem” ekspertów. W swojej ofercie posiadamy kilka pakietów podpisów elektronicznych, pomożemy w doborze odpowiedniego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

kupno e podpisu

Proces potwierdzania tożsamości trwa około 15 minut  i można tego dokonać w punktach potwierdzania tożsamości wydawcy certyfikatu, które są rozmieszczone na terenie całego kraju.