Kwalifikowany podpis elektroniczny 2021 to narzędzie, dzięki któremu przypiszesz do dokumentu podpis poświadczający Twoją tożsamość, zatwierdzisz jego integralność oraz zagwarantujesz, że każda zmiana dokonana w dokumencie po podpisaniu zostanie wykryta.

Kwalifikowany podpis elektroniczny 2021 to symbol cyfryzacji Polski, dzięki niemu praca zdalna jest o wiele prostsza. Pozwala on dopełnić licznych formalności bez wychodzenia z domu, w sposób szybki i uproszczony.

Kwalifikowany e-podpis jest zdecydowanie bardziej praktyczny, niż profil zaufany, ponieważ nie wszystkie sprawy urzędowe pozwalają na autoryzację tą metodą. Kwalifikowany podpis elektroniczny świetnie nada się do podpisywania treści autorskich, dokumentacji firmowej, medycznej, pism składanych do sądów, ofert handlowych, umów, faktur, przetargów, aukcji, do korespondencji z urzędami, do podpisywania zdjęć i notatek.

Jeżeli wykonujesz którąś z tych czynności, jesteś przedsiębiorcą lub chcesz jako osoba fizyczna ułatwić sobie załatwianie spraw urzędowych, skontaktuj się z nami, aktywujemy dla Ciebie kwalifikowany podpis elektroniczny. Świadczymy usługi w zakresie:

  • zakupu i aktywacji zestawu
  • aktywacji aplikacji mobilnej
  • odnowienia e-podpisu
  • potwierdzenia tożsamości