Od 2018 roku postępowania w sprawie zamówień publicznych prowadzone są w formie elektronicznej. Oznacza to, że wykonawcy zainteresowani uzyskaniem zamówień publicznych zobowiązani są składać oferty w formie elektronicznej.

Podpis elektroniczny a zamówienia publiczne? Zgodnie z przepisami prawa dokumenty składane drogą elektroniczną muszą być opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. E-podpis z certyfikatem kwalifikowanym posiada taką samą moc prawną jak podpis złożony własnoręcznie przez osobę składającą dokument. Zapewnia to pełną zgodność z obowiązującymi zasadami zamówień publicznych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem własnego podpisu elektronicznego to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Przedstawimy pełną ofertę usług oraz pomożemy bezpiecznie aktywować kwalifikowany podpis elektroniczny. Wyrobienie oraz sprzedaż podpisów elektronicznych – obsługa klientów z całej Polski. Zapraszamy do współpracy z doświadczoną kadrą specjalistów w zakresie podpisów elektronicznych.