Oferujemy pomoc w wyrobieniu e-podpisu, który pozwala naszym Klientom posługiwać się podpisem elektronicznym w przeciągu 1 godziny. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam w krótkim czasie dopełnić wszelkich formalności związanych z założeniem e-podpisu.

Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorców z całej Polski. Oferujemy również pomoc w aktywacji oraz odnowieniu e-podpisu.

Czym jest e-podpis? To zespół danych, które umożliwiają identyfikację danej osoby w składanych przez nią dokumentach w formie elektronicznej. Podpis elektroniczny składany jest za pomocą bezpiecznego urządzenia. Ten sposób podpisu ma taką samą moc prawną jak podpis złożony własnoręcznie.

Gdzie wykorzystuje się e-podpis? Najczęściej w relacjach urzędowych, sądowych oraz biznesowych. Korzystanie z tej formy podpisu znacznie usprawnia oraz przyspiesza czas załatwiania spraw.

Wszystkich zainteresowanych ofertą naszego biura zachęcamy do kontaktu z doświadczonym gronem specjalistów, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące założenie e-podpisu.