Potwierdzanie tożsamości przy e-podpisie

Komunikacja z urzędami i przesyłanie dokumentów za pośrednictwem technologii jest na dzień dzisiejszy równie skuteczna, jak forma kontaktu osobistego czy poprzez deklaracje papierowe. Możliwość przeprowadzenia procedury zdalnie pojawiła się w momencie, kiedy stworzono podpis elektroniczny. Taka metoda potwierdzania tożsamości używana w pismach urzędowych może znacznie przyspieszyć wszelkie procedury. Trend związany z cyfrowymi narzędziami potrzebnymi do podpisania dokumentów elektronicznych staje się coraz bardziej popularny wśród przedsiębiorców.

Jeżeli denerwuje Cię chodzenie po urzędach i załatwianie spraw osobiście to nasze biuro poleca złożenie podpisu elektronicznego. Godziny urzędowania sądów oraz innych organizacji nie zawsze są dla każdego optymalne, a wniosek elektroniczny złożyć można w każdej chwili. Zapewniamy, że potwierdzanie tożsamości przy e-podpisie jest w pełni legalnym i bezpiecznym procesem, który umożliwia bez wychodzenia z domu załatwienie wszelkich spraw urzędowych, administracyjnych czy sądowych.

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić naszą ofertę, dzięki której umożliwimy Ci pozyskanie elektronicznego podpisu.

open

KRAJOWY WĘZEŁ TOŻSAMOŚCI

Oferujemy sprzedaż oraz aktywację zestawów certyfikatów do Krajowego Węzła Tożsamości. Oferta skierowana jest do instytucji posiadających platformy e-usług.