Kwalifikowany podpis elektroniczny codzienne zyskuje na popularności. To właśnie dzięki niemu możemy uniknąć stania w kolejkach czy chodzenia po urzędach. Teraz mamy możliwość podpisywania dokumentów i wysyłania niezbędnych formularzy z każdego miejsca na świecie, jeżeli mamy dostęp do Internetu. Dodatkowo elektroniczny podpis to gwarancja bezpieczeństwa, a ma dokładanie taką sama ważność prawną, co podpis składany w sposób tradycyjny.

Wyrobienie podpisu elektronicznego jest bardzo proste. W pierwszej kolejności należy zdecydować do czego najbardziej przyda nam się e-podpis. Wtedy możemy wybrać odpowiedni zestaw, który najlepiej będzie spełniał nasze wymagania. Następnie należy dokonać zakupu.

Po zakupie elektronicznego podpisu kolejnym krokiem jest zainstalowanie dedykowanego oprogramowania na urządzeniu i karcie kryptograficznej.

Jednakże, nie trzeba robić tego wszystkiego samemu. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu założenia elektronicznego podpisu z dojazdem do Klienta! Zapraszamy!