Zakup e-podpisu przez Internet

Czy procedura jaką jest zakup e-podpisu przez Internet wymaga najwyższej jakości obsługi ze strony dostawców tego rodzaju usług? Zdecydowanie tak. Nasze biuro oferuje sprzedaż e-podpisów ze zdalnym potwierdzeniem tożsamości. Cała obsługa Klienta przebiega sprawnie za pośrednictwem Internetu. Umożliwiamy zakup e-podpisu przez Internet, czyli dopełnienie formalności bez wychodzenia z domu.

Nabycie podpisu elektronicznego przez Internet zobowiązuje do weryfikacji tożsamości polegającej na zdalnym sprawdzeniu autentyczności i ważności dokumentu prezentowanego w kamerce przez Klienta. Podczas przeprowadzania procedury sprawdzamy skrupulatnie czy dokument należy do osoby ubiegającej się o certyfikat oraz jego zrzut ekranu dołączamy do wniosku.

Nasza zdalna obsługa Klienta w zakresie sprzedaży e-podpisów opiera się o najwyższe zasady bezpieczeństwa.

Zainteresowanych wyrobienie podpisu elektronicznego przez Internet zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy szczegóły przygotowanej oferty.

open

KRAJOWY WĘZEŁ TOŻSAMOŚCI

Oferujemy sprzedaż oraz aktywację zestawów certyfikatów do Krajowego Węzła Tożsamości. Oferta skierowana jest do instytucji posiadających platformy e-usług.