Założenie e-podpisu dla Ukraińca to jedna z naszych usług, z której chętnie korzystają osoby z Ukrainy, które pragną załatwiać zdalnie sprawy administracyjne, prowadzić firmę na odległość lub wykonywać zdalną pracę.

Podpis elektroniczny stanowiący cyfrowy zapis podpisu odręcznego znacznie ułatwia i przyspiesza wszelkie formalności. Ważną cechą e-podpisu jest również to, że jest bezpieczny.

Zakup e-podpisu odbywa się bardzo szybko, a składa się zaledwie z 5 kroków: wybór pakietu e-podpisu, zakup e-podpisu, weryfikacja tożsamości, wydanie certyfikatu, aktywacja podpisu.

Do podpisu kwalifikowanego nie trzeba numeru PESEL. Weryfikacja tożsamości natomiast następuje na podstawie dokumentów np. paszport, dowód osobisty.

W ramach usługi założenie e-podpisu dla ukraińca nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego pakietu podpisu, jednak już teraz polecają podpis SimpySign, który stanowi mobilny podpis elektroniczny. Z nami załatwisz szybko wszystkie formalności związane z e-podpisem oraz zweryfikujesz swoją tożsamość.

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania.