Nasze biuro oferuje kompleksową pomoc w zakresie pozyskiwania podpisów elektronicznych. Warto zaznaczyć, że są one coraz bardziej popularnie wśród osób, które cenią sobie wygodę załatwiania spraw urzędowych za pośrednictwem Internetu.

Podpis elektroniczny umożliwia identyfikację podmiotów przesyłających dokumenty drogą elektroniczną. Istotne jest, że wnioski oraz dokumenty opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym posiadają taką samą moc prawną jak dokumenty podpisane własnoręcznie. To całkowicie wygodna opcja załatwiania formalności bez wychodzenia z domu.

Zdalna aktywacja e-podpisu z pomocą naszych specjalistów przebiega sprawnie oraz bezpiecznie. Cenimy sobie zaufanie Klientów. Mogą oni liczyć na naszą pomoc w zakresie wyjaśnienia jak odpowiednio posługiwać się podpisem elektronicznym. Klienci naszego biura mogą liczyć na kompleksową pomoc doświadczonej kadry w zakresie zakupu oraz aktywacji e-podpisu.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta naszego biura to skontaktuj się z nami – chętnie przedstawimy szczegółową ofertę świadczonych przez nas usług.