Zastanawiasz się nad tym, aby wykupić zestaw Certum Mini 3 lata, ale jeszcze nie jesteś przekonany do tej decyzji? Wciąż zastanawiasz się czy decyzja ta przyniesie oczekiwane korzyści? W związku z tym, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, a z całą pewnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Spis treści:
1. Co zawiera zestaw Certum Mini?
2. Jakie korzyści wiążą się z Certum Mini?

Posiadając podpis kwalifikowany, przede wszystkim można zaoszczędzić czas oraz nerwy w sytuacji, kiedy konieczne jest złożenie jakichś istotnych dokumentów, które mają istotne znaczenie w danej sytuacji. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć stania w urzędowych kolejkach, bądź udawania się w oddalone urzędy lub instytucje tylko po to, aby złożyć jeden odręczny podpis.

Co zawiera zestaw Certum Mini?

Zestaw Certum Mini 3 lata zawiera:
– certyfikat kwalifikowany z okresem ważności przez 3 lata (dostępne są również z terminem ważności 1 rok oraz 2 lata),
– mini kartę kryptograficzną, która jest nośnikiem certyfikatu,
– mini czytnik kart kryptograficznych,
– płytę CD z oprogramowaniem.

Jakie korzyści wiążą się z Certum Mini?

Spośród wszystkich korzyści jakie daje nam posiadanie podpisu kwalifikowanego, najważniejszymi zdecydowanie jest znaczna oszczędność czasu oraz kosztów, które wynikają z obiegu dokumentów w wersji papierowej. Wynika to z tego, że w przypadku podpisu kwalifikowanego, dokumenty są podpisywane i wysyłane za pomocą kilki kliknięć.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zestawu Certum Mini, bądź mają pytania odnośnie jego aktywacji oraz konfiguracji, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami!

Przeczytaj również: Podpis elektroniczny w aplikacji mobilnej

wyrobienie podpisu kwalifikowanego

Spośród wszystkich korzyści jakie daje nam posiadanie podpisu kwalifikowanego, najważniejszymi zdecydowanie jest znaczna oszczędność czasu oraz kosztów, które wynikają z obiegu dokumentów w wersji papierowej.